Følg Flixfilm på Facebook - Netflix nyheder

Flixfilm » Nyheder » Nye film og serier på Netflix i uge 24

Nye film og serier på Netflix i uge 24

19/06/2017 | Flixfilm

I sidste uge bød blandt andet på på nye afsnit af Netflix-serierne You Me Her, The Ranch samt de første episoder af femte sæson af den canadiske science fiction-thriller Orphan Black. Afsnittene skal først vises på amerikansk tv før de kan få premiere på Netflix Danmark og derfor kommer der kun ét nyt afsnit om ugen.

Alle de 22 nye film og serier, som blev tilføjet til Netflix i sidste uge kan ses herunder;

A Most Violent Year
Counterpunch
El Chapo (Sæson 1)
Gimme the Loot
Madras Café

Monkey King: Hero Is Back
Oh, Hello On Broadway
Orphan Black (Sæson 5)
Population 436
Pyaar Ka Punchnama 2

Artiklen fortsætter under annoncen

Queen of the South (Sæson 1)
Raees
Terrace House: Aloha State (Sæson 3)
The Jane Austen Book Club
The Precipice Game

LÆS OGSÅ:  Disse film og serier skal du se på Netflix i november

The Ranch (Part: 3)
Think Like a Man
War Dogs
What the Health
Wicked Flying Monkeys

World of Winx (Sæson 2)
You Me Her (Sæson 2)


Relaterede nyheder




Skriv kommentar






Netop tilføjet

En familiefest udvikler sig til et blodbad, da en forbandet bog slipper en dæmonisk kraft løs, som besætter og terroriserer gæsterne.

01/11 The Rainmaker (Sæson 1)
(Sæson 1)

Rudy arbejder for et lille advokatfirma og står over for sin kæreste og tidligere arbejdsgivere i en sag, der bringer hans karriere i fare og truer deres forhold.

01/11 Heist

Mestertyven Joe Moore afpresses af sin mangeårige partner til at tage dennes nevø med på et sidste tvivlsomt job, hvor de skal røve et schweizisk fragtfly fyldt med guld.

Da hendes forlovede går i seng med sit kendiscrush, tager frisøren Gail fra Kansas til Hollywood for at udligne regnskabet med sin egen kendisfantasi – Jon Hamm.


Se alle nye film og tv-serier