Følg Flixfilm på Facebook - Netflix nyheder

Flixfilm » Film og serier » Sorry To Disturb

Sorry To Disturb

Film | 2008 | 116 min | Komedie, Drama, Mystik

Sorry To Disturb Netflix

Sorry To Disturb på Netflix

Instruktør: Khaled Marei
Medvirkende: Ahmed Helmy, Menna Shalabi, Mahmoud Hemida
Manuskriptforfatter: Ayman Bahgat Kamar
Land: Egypten
Sprog: Arabisk
IMDB-bedømmelse: 8.1

En ung luftfartsingeniør føler sig ensom efter at have mistet sin far og tager livtag med et komplekst projekt: kærligheden.

Sorry To Disturb havde premiere på Netflix den 15. maj 2020.


Se Sorry To Disturb på Netflix



Hvor mange stjerner vil du give Sorry To Disturb?

★ ★ ★ ★ ★ ★

Se flere nye film og tv-serier på Flixfilm.dk



Trailer



Minder om



Relaterede nyheder




Mere om Sorry To Disturb

Sorry To Disturb er en komedie, drama- og mystik-film fra 2008. Filmen er fra Egypten og har Ahmed Helmy, Menna Shalabi og Mahmoud Hemida på rollelisten. Den får 8.1 på IMDb og har fået flotte anmeldelser. Sorry To Disturb er tilgængelig på Netflix.

Leder du efter en Sorry To Disturb anmeldelse?

Læs brugeranmeldelser og deltag i diskussionen ved at skrive din egen anmeldelse i kommentarfeltet nedenfor. Hvad synes du om filmen?

Hvorfor kan man ikke længere se Sorry To Disturb på Netflix?

Streamingtjenesten Netflix har et dynamisk udvalg og skifter derfor løbende deres film og tv-serier. Det betyder, at nye hele tiden kommer til, men også at andre fjernes. Det kan derfor være årsagen til, at filmen ikke kan afspilles eller er forsvundet fra Netflix.

Erfaringer viser, at film og serier ofte er tilgængelige på Netflix i flere måneder eller år efter de har fået premiere.

Bemærk venligst, at alle ovenstående oplysninger og trailer er autogenereret. Der tages forbehold for eventuelle fejl.




Skriv kommentar






Netop tilføjet
25/09 Unabomber

I dette drama inspireret af virkelige hændelser følger vi Ted Kaczynskis vej fra ungt Harvard-geni og forsøgsperson til Unabomberen, mens FBI jagter ham.

25/09 Det endelige problem (Sæson 1)
(Sæson 1)

En falleret skuespiller må bruge sin berømte karakters efterforskningsevner til at opklare et mystisk dødsfald på et isoleret hotel, hvor alle er mistænkte.

25/09 Blood Legacy (Sæson 2)
(Sæson 2)

Efter flere års fravær vender Khanyi Adesina hjem for at kæmpe for sin families forretningsimperium, der er ved at drukne i korruption.

25/09 Steel Ball Run: JoJo’s Bizarre Adventure (Sæson 2)
(Sæson 2)

USA, 1890. Johnny Joestar, en genial jockey, der nu er lammet fra hoften og ned, jagter lovløse Gyro Zeppeli i et barskt hestevæddeløb på tværs af kontinentet.


Se alle nye film og tv-serier