Følg Flixfilm på Facebook - Netflix nyheder

Flixfilm » Film og serier » Cabinet of Curiosities

Cabinet of Curiosities

Serie | 2022 | 1 min | Drama, Gyser, Mystik | 1 sæson

Cabinet of Curiosities Netflix

Cabinet of Curiosities på Netflix

Instruktør: N/A
Medvirkende: Lize Johnston, Kevin Keppy, Essie Davis
Manuskriptforfatter: Guillermo del Toro
Land: USA, Mexico, Frankrig, Canada
Sprog: Engelsk
IMDB-bedømmelse: 7.0

Bizarre mareridt udfolder sig i otte skrækhistorier i denne visuelt imponerende og nervepirrende gysersamling udvalgt af Guillermo del Toro.

Cabinet of Curiosities (sæson 1) havde premiere på Netflix den 25. oktober 2022.


Se Cabinet of Curiosities på Netflix



Hvor mange stjerner vil du give Cabinet of Curiosities?

★ ★ ★ ★ ★ ★

Se flere nye film og tv-serier på Flixfilm.dk



Trailer



Minder om



Relaterede nyheder




Mere om Cabinet of Curiosities

Cabinet of Curiosities er en drama, gyser- og mystik-serie fra 2022. Der er 1 sæson på Netflix. Serien er fra USA, Mexico, Frankrig, Canada og har Lize Johnston, Kevin Keppy og Essie Davis på rollelisten. Den har en karakter på IMDb på 7 stjerner ud af 10. Cabinet of Curiosities er tilgængelig på Netflix.

Hvornår har Cabinet of Curiosities sæson 2 premiere?

Netflix har endnu ikke annonceret, hvornår sæson 2 får premiere, men hold øje med Flixfilm, hvor vi skriver, så snart vi hører nyt.

Leder du efter en Cabinet of Curiosities anmeldelse?

Læs brugeranmeldelser og deltag i diskussionen ved at skrive din egen anmeldelse i kommentarfeltet nedenfor. Hvad synes du om serien?

Hvorfor kan man ikke længere se Cabinet of Curiosities sæson 1 på Netflix?

Streamingtjenesten Netflix har et dynamisk udvalg og skifter derfor løbende deres film og tv-serier. Det betyder, at nye hele tiden kommer til, men også at andre fjernes. Det kan derfor være årsagen til, at serien ikke kan afspilles eller er forsvundet fra Netflix.

Erfaringer viser, at film og serier ofte er tilgængelige på Netflix i flere måneder eller år efter de har fået premiere.

Bemærk venligst, at alle ovenstående oplysninger og trailer er autogenereret. Der tages forbehold for eventuelle fejl.




Skriv kommentar






Netop tilføjet
26/09 Project X

Mens forældrene ikke er hjemme, holder tre gymnasienørder en fest, der løber løbsk, da onlineinvitationen pludselig breder sig som en steppebrand.

Da en potdealer, som skylder penge til sin leverandør, går med til at smugle et stort parti pot ind fra Mexico, sammensætter han en fupfamilie for ikke at vække opsigt.

26/09 Tag

En gruppe mænd genoptager den årlige tagfat uden hæmninger, som de har leget lige siden barndommen, og kaster sig over deres ubesejrede ven.

En teknisk begavet ni-årig ender i julemandens værksted juleaften og beslutter sig for at hjælpe nisserne med at modernisere deres gammeldags produktionslinje.


Se alle nye film og tv-serier