Følg Flixfilm på Facebook - Netflix nyheder

Flixfilm » Film og serier » Piedras (Livets Labyrint)

Piedras (Livets Labyrint)

Film | Premiere: 12. september 2014

Piedras (Livets Labyrint) Netflix

Piedras (Livets Labyrint) på Netflix

Fem kvinder, der er knyttet sammen af deres sko og af et bordel uden for Madrid, kæmper for at overvinde modgang og skabe et bedre liv.

Piedras (Livets Labyrint) havde premiere på Netflix den 12. september 2014.


Se Piedras (Livets Labyrint) på Netflix



Hvor mange stjerner vil du give Piedras (Livets Labyrint)?


Se flere nye film og tv-serier på Flixfilm.dk



Trailer



Minder om



Relaterede nyheder




Mere om Piedras (Livets Labyrint)

Piedras (Livets Labyrint) er en . Piedras (Livets Labyrint) er tilgængelig på Netflix.

Leder du efter en Piedras (Livets Labyrint) anmeldelse?

Læs brugeranmeldelser og deltag i diskussionen ved at skrive din egen anmeldelse i kommentarfeltet nedenfor. Hvad synes du om filmen?

Hvorfor kan man ikke længere se Piedras (Livets Labyrint) på Netflix?

Streamingtjenesten Netflix har et dynamisk udvalg og skifter derfor løbende deres film og tv-serier. Det betyder, at nye hele tiden kommer til, men også at andre fjernes. Det kan derfor være årsagen til, at filmen ikke kan afspilles eller er forsvundet fra Netflix.

Erfaringer viser, at film og serier ofte er tilgængelige på Netflix i flere måneder eller år efter de har fået premiere.

Bemærk venligst, at alle ovenstående oplysninger og trailer er autogenereret. Der tages forbehold for eventuelle fejl.




Skriv kommentar






Netop tilføjet

En legendarisk basketballspiller slår sig sammen med en ikonisk kanin og hans klassiske tegneseriefigurer for at besejre et ondt AI-hold på banen – og redde sin familie.

To klodsede betjente modtager tre løsesumsbreve for én forsvundet kvinde i en sag, der viser sig at være langt mere kompliceret, end det først ser ud til.

To store filmskabere og cricketfans slår sig sammen med en spiller og afdækker realiteterne bag en historisk sport, der omdannes af nogle få korrupte personer.

Denne dokumentar om prinsesse Dianas liv som kongelig og hendes globale indflydelse byder på nye indsigter og hidtil usete optagelser siden hendes alt for tidlige død.


Se alle nye film og tv-serier