Følg Flixfilm på Facebook - Netflix nyheder

Flixfilm » Film og serier » Below Deck Mediterranean

Below Deck Mediterranean

Serie | 2016– | 43 min | Reality-TV | 3 sæsoner

Below Deck Mediterranean Netflix

Below Deck Mediterranean på Netflix

Instruktør: N/A
Medvirkende: Sandy Yawn, Hannah Ferrier, Malia White
Manuskriptforfatter: Mark Cronin, Doug Henning, Rebecca Taylor Henning
Land: USA
Sprog: Engelsk
IMDB-bedømmelse: 7.6

Tag på sejltur på det billedskønne Middelhav sammen med kaptajnerne Sandy og Mark, der må tackle uorganiserede besætningsmedlemmer og krævende gæster.

Below Deck Mediterranean (sæson 3) havde premiere på Netflix den 1. november 2021.


Se Below Deck Mediterranean på Netflix



Hvor mange stjerner vil du give Below Deck Mediterranean?


Se flere nye film og tv-serier på Flixfilm.dk



Trailer



Minder om



Relaterede nyheder




Mere om Below Deck Mediterranean

Below Deck Mediterranean er en reality-tvserie fra 2016. Der er 3 sæsoner på Netflix. Serien er fra USA og har Sandy Yawn, Hannah Ferrier og Malia White på rollelisten. Den får 7.6 på IMDb og har fået flotte anmeldelser. Below Deck Mediterranean er tilgængelig på Netflix.

Hvornår har Below Deck Mediterranean sæson 4 premiere?

Netflix har endnu ikke annonceret, hvornår sæson 4 får premiere, men hold øje med Flixfilm, hvor vi skriver, så snart vi hører nyt.

Leder du efter en Below Deck Mediterranean anmeldelse?

Læs brugeranmeldelser og deltag i diskussionen ved at skrive din egen anmeldelse i kommentarfeltet nedenfor. Hvad synes du om serien?

Hvorfor kan man ikke længere se Below Deck Mediterranean sæson 3 på Netflix?

Streamingtjenesten Netflix har et dynamisk udvalg og skifter derfor løbende deres film og tv-serier. Det betyder, at nye hele tiden kommer til, men også at andre fjernes. Det kan derfor være årsagen til, at serien ikke kan afspilles eller er forsvundet fra Netflix.

Erfaringer viser, at film og serier ofte er tilgængelige på Netflix i flere måneder eller år efter de har fået premiere.

Bemærk venligst, at alle ovenstående oplysninger og trailer er autogenereret. Der tages forbehold for eventuelle fejl.




Skriv kommentar






Netop tilføjet
03/08 Wieners

Tre driverter bliver ydmyget af en talkshowlæge og tager på et roadtrip på tværs af landet i en hjemmelavet pølse-mobil, så de kan give lægen et lag tæsk.

Efter den tykke professor Sherman Klump er blevet ydmyget, da han lagde an på en smuk studerende, tager han en ordentlig slurk af sin nye vægttabsmikstur.

Sherman Klump er blevet forlovet og forbereder sig på den store dag. Men hans skumle alterego Buddy Love truer med at ødelægge hans bryllup – og hans omdømme.

En ung læge kæmper med konsekvenserne af sine beslutninger og fejl under sin første solovagt på et travlt hospital.


Se alle nye film og tv-serier