Følg Flixfilm på Facebook - Netflix nyheder

Flixfilm » Film og serier » Champagne Problems

Champagne Problems

Film | 2025 | Komedie, Romantisk

Champagne Problems Netflix

Champagne Problems på Netflix

Instruktør: Mark Steven Johnson
Medvirkende: Minka Kelly, Flula Borg, Xavier Samuel
Manuskriptforfatter: Mark Steven Johnson
Land: USA
Sprog: Engelsk
IMDB-bedømmelse: N/A

En ambitiøs amerikansk forretningskvinde tager til Paris for at købe et champagnebrand inden jul – og tilfældigvis falder hun for arvingen til det boblende dynasti.

Champagne Problems havde premiere på Netflix den 19. november 2025.


Se Champagne Problems på Netflix



Hvor mange stjerner vil du give Champagne Problems?


Se flere nye film og tv-serier på Flixfilm.dk



Trailer



Minder om



Relaterede nyheder




Mere om Champagne Problems

Champagne Problems er en komedie- og romantisk-film fra 2025. Filmen er fra USA og har Minka Kelly, Flula Borg og Xavier Samuel på rollelisten. Champagne Problems er tilgængelig på Netflix.

Leder du efter en Champagne Problems anmeldelse?

Læs brugeranmeldelser og deltag i diskussionen ved at skrive din egen anmeldelse i kommentarfeltet nedenfor. Hvad synes du om filmen?

Hvorfor kan man ikke længere se Champagne Problems på Netflix?

Streamingtjenesten Netflix har et dynamisk udvalg og skifter derfor løbende deres film og tv-serier. Det betyder, at nye hele tiden kommer til, men også at andre fjernes. Det kan derfor være årsagen til, at filmen ikke kan afspilles eller er forsvundet fra Netflix.

Erfaringer viser, at film og serier ofte er tilgængelige på Netflix i flere måneder eller år efter de har fået premiere.

Bemærk venligst, at alle ovenstående oplysninger og trailer er autogenereret. Der tages forbehold for eventuelle fejl.




Skriv kommentar






Netop tilføjet
10/09 Madklubben (Sæson 1)
(Sæson 1)

Da en af deres egne bliver dræbt i en husbrand, tvinges fire perfekte par til at sætte spørgsmålstegn ved alt, hvad de troede, de vidste om hinanden.

Fem år efter ASK-bureauets lukning mister førstegangsinstruktøren Andréa sin bedste skuespiller blot få dage før filmoptagelserne, og hun må samle sit gamle team.

10/09 Crew Girl (Sæson 1)
(Sæson 1)

Efter en familieskandale flytter den unge roer Teagan Tao til en lille by og kommer med på en eliteskoles drengehold, hvilket udløser både rivalisering og tiltrækning.

10/09 Chumbak (Sæson 1)
(Sæson 1)

Fem skæve familier deler hverdagen som naboer i Chumbak Colony, hvor kaotiske konflikter og skøre påfund gør hver dag til et nyt kapitel.


Se alle nye film og tv-serier