Den ukendte mand
Film | Premiere: 16. september 2021


Susanne bliver under et besøg i Berlin interesseret i sin svigerindes ven og bliver hvirvlet ind i et spind af farer og bedrag.
Den ukendte mand havde premiere på Netflix den 16. september 2021.
Se Den ukendte mand på Netflix
Hvor mange stjerner vil du give Den ukendte mand?
Se flere nye film og tv-serier på Flixfilm.dk
Trailer
Minder om
Relaterede nyheder
Mere om Den ukendte mand
Den ukendte mand er en . Den ukendte mand er tilgængelig på Netflix.
Leder du efter en Den ukendte mand anmeldelse?
Læs brugeranmeldelser og deltag i diskussionen ved at skrive din egen anmeldelse i kommentarfeltet nedenfor. Hvad synes du om filmen?
Hvorfor kan man ikke længere se Den ukendte mand på Netflix?
Streamingtjenesten Netflix har et dynamisk udvalg og skifter derfor løbende deres film og tv-serier. Det betyder, at nye hele tiden kommer til, men også at andre fjernes. Det kan derfor være årsagen til, at filmen ikke kan afspilles eller er forsvundet fra Netflix.
Erfaringer viser, at film og serier ofte er tilgængelige på Netflix i flere måneder eller år efter de har fået premiere.
Bemærk venligst, at alle ovenstående oplysninger og trailer er autogenereret. Der tages forbehold for eventuelle fejl.


























