Four Seasons In Rural Sicily
Film | Premiere: 30. juni 2021


I denne dokumentar følger vi en bondes kamp i en landsby igennem et år, hvor han kæmper med at opdrætte og passe sine høns og malkekøer.
Four Seasons In Rural Sicily havde premiere på Netflix den 30. juni 2021.
Se Four Seasons In Rural Sicily på Netflix
Hvor mange stjerner vil du give Four Seasons In Rural Sicily?
Se flere nye film og tv-serier på Flixfilm.dk
Trailer
Minder om
Relaterede nyheder
Mere om Four Seasons In Rural Sicily
Four Seasons In Rural Sicily er en . Four Seasons In Rural Sicily er tilgængelig på Netflix.
Leder du efter en Four Seasons In Rural Sicily anmeldelse?
Læs brugeranmeldelser og deltag i diskussionen ved at skrive din egen anmeldelse i kommentarfeltet nedenfor. Hvad synes du om filmen?
Hvorfor kan man ikke længere se Four Seasons In Rural Sicily på Netflix?
Streamingtjenesten Netflix har et dynamisk udvalg og skifter derfor løbende deres film og tv-serier. Det betyder, at nye hele tiden kommer til, men også at andre fjernes. Det kan derfor være årsagen til, at filmen ikke kan afspilles eller er forsvundet fra Netflix.
Erfaringer viser, at film og serier ofte er tilgængelige på Netflix i flere måneder eller år efter de har fået premiere.
Bemærk venligst, at alle ovenstående oplysninger og trailer er autogenereret. Der tages forbehold for eventuelle fejl.

























