Følg Flixfilm på Facebook - Netflix nyheder

Flixfilm » Film og serier » I’m Brent Morin

I’m Brent Morin

Film | Premiere: 1. december 2015

I’m Brent Morin Netflix

I’m Brent Morin på Netflix

Det er umuligt ikke at grine, når Brent Morin fortæller om pubertetens lidelser, og dengang en pige droppede ham til fordel for en tryllekunstner i dette soloshow.

I’m Brent Morin havde premiere på Netflix den 1. december 2015.


Se I’m Brent Morin på Netflix



Hvor mange stjerner vil du give I’m Brent Morin?

★ ★ ★ ★ ★ ★

Se flere nye film og tv-serier på Flixfilm.dk



Trailer



Minder om



Relaterede nyheder




Mere om I’m Brent Morin

I’m Brent Morin er en action, eventyr- og fantasy-film. I’m Brent Morin er tilgængelig på Netflix.

Leder du efter en I’m Brent Morin anmeldelse?

Læs brugeranmeldelser og deltag i diskussionen ved at skrive din egen anmeldelse i kommentarfeltet nedenfor. Hvad synes du om filmen?

Hvad handler I’m Brent Morin om?

Skuespilleren Palle Huld foretog i 1930'erne sammen med skuespillerkollegaen Elith Foss, under stor mediebevågenhed, rejser til eksotiske destinationer på danske Nimbus-motorcykler, blandt andet til Den Persiske Golf.

Hvorfor kan man ikke længere se I’m Brent Morin på Netflix?

Streamingtjenesten Netflix har et dynamisk udvalg og skifter derfor løbende deres film og tv-serier. Det betyder, at nye hele tiden kommer til, men også at andre fjernes. Det kan derfor være årsagen til, at filmen ikke kan afspilles eller er forsvundet fra Netflix.

Erfaringer viser, at film og serier ofte er tilgængelige på Netflix i flere måneder eller år efter de har fået premiere.

Bemærk venligst, at alle ovenstående oplysninger og trailer er autogenereret. Der tages forbehold for eventuelle fejl.




Skriv kommentar






Netop tilføjet

En medicinstuderende på jagt efter svar om sine forældres fortid konfronterer seriemorderen, der næsten dræbte dem – og vækker hans hævntørst.

14/10 Matlock (Sæson 2)
(Sæson 2)

Drevet af en personlig sag vender den pensionerede advokat Madeline Matlock tilbage til arbejdet og bruger sit milde sind og sin skarpe juridiske hjerne til at opklare sager.

14/10 Love Is Blind (Sæson 11)
(Sæson 11)

Nick og Vanessa Lachey er værter for dette sociale eksperiment, hvor singler leder efter kærligheden og bliver forlovet, inden de møder hinanden i virkeligheden.

Singleliv, forhold til forældre og forskellige tabuer – Sumukhi Suresh holder sig ikke tilbage, når hun jonglerer med disse emner og meget mere i sin comedy-special.


Se alle nye film og tv-serier