Følg Flixfilm på Facebook - Netflix nyheder

Flixfilm » Film og serier » Legends of Valhalla: Thor

Legends of Valhalla: Thor

Film | Premiere: 1. november 2020

Legends of Valhalla: Thor Netflix

Legends of Valhalla: Thor på Netflix

Thor, der er en lidt for selvsikker teenager med et magisk våben, går sammen med en håndfuld ufuldendte guder om at bekæmpe en ond dronning og hendes hær af kæmper.

Legends of Valhalla: Thor havde premiere på Netflix den 1. november 2020.


Se Legends of Valhalla: Thor på Netflix



Hvor mange stjerner vil du give Legends of Valhalla: Thor?


Se flere nye film og tv-serier på Flixfilm.dk



Trailer



Minder om



Relaterede nyheder




Mere om Legends of Valhalla: Thor

Legends of Valhalla: Thor er en . Legends of Valhalla: Thor er tilgængelig på Netflix.

Leder du efter en Legends of Valhalla: Thor anmeldelse?

Læs brugeranmeldelser og deltag i diskussionen ved at skrive din egen anmeldelse i kommentarfeltet nedenfor. Hvad synes du om filmen?

Hvorfor kan man ikke længere se Legends of Valhalla: Thor på Netflix?

Streamingtjenesten Netflix har et dynamisk udvalg og skifter derfor løbende deres film og tv-serier. Det betyder, at nye hele tiden kommer til, men også at andre fjernes. Det kan derfor være årsagen til, at filmen ikke kan afspilles eller er forsvundet fra Netflix.

Erfaringer viser, at film og serier ofte er tilgængelige på Netflix i flere måneder eller år efter de har fået premiere.

Bemærk venligst, at alle ovenstående oplysninger og trailer er autogenereret. Der tages forbehold for eventuelle fejl.




Skriv kommentar






Netop tilføjet

Parrene genforenes til Marcus og Angelas datters destinationsbryllup. Der opstår både gamle og nye dramaer, da de spørger sig selv: “Hvorfor blev vi gift igen?”

Da et par gigantiske, muterede anakondas flygter fra et laboratorium i Østeuropa, ansætter en gådefuld milliardær en lejesoldat til at jage dem.

08/09 Fauda (Sæson 5)
(Sæson 5)

En israelsk topagent må forlade sit otium for at jagte en palæstinensisk soldat, han troede var død, og derved igangsættes en kaotisk række af begivenheder.

08/09 Dang! (Sæson 1)
(Sæson 1)

Da deres søster Ruthie mister sit perfekte liv, viser Andrew og Eunice hende, at det kan være sjovt at have sine fejl, og hun hjælper dem med voksenlivet i denne sitcom.


Se alle nye film og tv-serier