Swearnet Live
Film | 2014 | 75 min | Komedie


Instruktør: Mike Smith, John Paul Tremblay, Robb Wells
Medvirkende: John Paul Tremblay, Robb Wells, Mike Smith
Manuskriptforfatter: Mike Smith, John Paul Tremblay, Robb Wells
Land: Canada
Sprog: Engelsk
IMDB-bedømmelse: 4.6
"Trailer Park-drengene" John Paul Tremblay, Robb Wells og Mike Smith er værter for dette grove live kick-off af deres webbaserede Swearnet-netværk.
Swearnet Live havde premiere på Netflix den 1. oktober 2014.
Se Swearnet Live på Netflix
Hvor mange stjerner vil du give Swearnet Live?
Se flere nye film og tv-serier på Flixfilm.dk
Trailer
Minder om
Relaterede nyheder
Mere om Swearnet Live
Swearnet Live er en komediefilm fra 2014. Filmen er fra Canada og har John Paul Tremblay, Robb Wells og Mike Smith på rollelisten. Den har en karakter på IMDb på 4.6 stjerner ud af 10. Swearnet Live er tilgængelig på Netflix.
Leder du efter en Swearnet Live anmeldelse?
Læs brugeranmeldelser og deltag i diskussionen ved at skrive din egen anmeldelse i kommentarfeltet nedenfor. Hvad synes du om filmen?
Hvorfor kan man ikke længere se Swearnet Live på Netflix?
Streamingtjenesten Netflix har et dynamisk udvalg og skifter derfor løbende deres film og tv-serier. Det betyder, at nye hele tiden kommer til, men også at andre fjernes. Det kan derfor være årsagen til, at filmen ikke kan afspilles eller er forsvundet fra Netflix.
Erfaringer viser, at film og serier ofte er tilgængelige på Netflix i flere måneder eller år efter de har fået premiere.
Bemærk venligst, at alle ovenstående oplysninger og trailer er autogenereret. Der tages forbehold for eventuelle fejl.























