Følg Flixfilm på Facebook - Netflix nyheder

Flixfilm » Film og serier » The Ponds

The Ponds

Film | 2018 | 76 min | Dokumentar

The Ponds Netflix

The Ponds på Netflix

Instruktør: Patrick McLennan, Samuel Smith
Medvirkende: N/A
Manuskriptforfatter: Patrick McLennan
Land: Storbritannien
Sprog: Engelsk
IMDB-bedømmelse: 7.4

Vinter eller sommer. Regn eller solskin: Svømmerne bruger badesøerne i Hampstead Heath i London hele året rundt. Her er deres historier.

The Ponds havde premiere på Netflix den 20. september 2026.


Se The Ponds på Netflix



Hvor mange stjerner vil du give The Ponds?

★ ★ ★ ★ ★ ★

Se flere nye film og tv-serier på Flixfilm.dk



Trailer



Minder om



Relaterede nyheder




Mere om The Ponds

The Ponds er en dokumentarfilm fra 2018. Filmen er fra Storbritannien. Den får 7.4 på IMDb og har fået flotte anmeldelser. The Ponds er tilgængelig på Netflix.

Find flere informationer om filmen på IMDb.

Leder du efter en The Ponds anmeldelse?

Læs brugeranmeldelser og deltag i diskussionen ved at skrive din egen anmeldelse i kommentarfeltet nedenfor. Hvad synes du om filmen?

Hvorfor kan man ikke længere se The Ponds på Netflix?

Streamingtjenesten Netflix har et dynamisk udvalg og skifter derfor løbende deres film og tv-serier. Det betyder, at nye hele tiden kommer til, men også at andre fjernes. Det kan derfor være årsagen til, at filmen ikke kan afspilles eller er forsvundet fra Netflix.

Erfaringer viser, at film og serier ofte er tilgængelige på Netflix i flere måneder eller år efter de har fået premiere.

Bemærk venligst, at alle ovenstående oplysninger og trailer er autogenereret. Der tages forbehold for eventuelle fejl.




Skriv kommentar






Netop tilføjet
08/10 Below (Sæson 1)
(Sæson 1)

Da et mystisk havvæsen begynder at terrorisere en kystby, må en fisker beskytte sin familie og lokalsamfundets levevis, der er i fare for at forsvinde.

Den kvikke forældreløse Lyra bytter sin ubekymrede tilværelse på Jordan Kollegiet ud med et overnaturligt eventyr i Norden.

Da lægen Manu modvilligt rejser fra livet i London tilbage til Indien for at finde sig en brud, møder han drømmepigen – men hun er forelsket i en anden.

08/10 Yes Man

Efter en bitter skilsmisse falder en bankmand i kløerne på en selvhjælpsguru, der opfordrer ham til at sige ja til alt, han kommer ud for i et helt år.


Se alle nye film og tv-serier