Følg Flixfilm på Facebook - Netflix nyheder

Flixfilm » Film og serier » Who Likes My Follower?

Who Likes My Follower?

Serie | 2022 | 53S min | Reality-TV, Romantisk | 1 sæson

Who Likes My Follower? Netflix

Who Likes My Follower? på Netflix

Instruktør: N/A
Medvirkende: Jedet, Jonan Wiergo, Luján Argüelles
Manuskriptforfatter: Pablo Aguinaga
Land: Spanien
Sprog: Spansk
IMDB-bedømmelse: 5.0

Tre successrige influencere coacher hver en følger, mens de gør feltet af mulige dates mindre i håbet om at udskifte digitale likes med virkelig kærlighed.

Who Likes My Follower? (sæson 1) havde premiere på Netflix den 9. september 2022.


Se Who Likes My Follower? på Netflix



Hvor mange stjerner vil du give Who Likes My Follower??


Se flere nye film og tv-serier på Flixfilm.dk



Trailer



Minder om



Relaterede nyheder




Mere om Who Likes My Follower?

Who Likes My Follower? er en reality-tv- og romantisk-serie fra 2022. Der er 1 sæson på Netflix. Serien er fra Spanien og har Jedet, Jonan Wiergo og Luján Argüelles på rollelisten. Den har en karakter på IMDb på 5 stjerner ud af 10. Who Likes My Follower? er tilgængelig på Netflix.

Hvornår har Who Likes My Follower? sæson 2 premiere?

Netflix har endnu ikke annonceret, hvornår sæson 2 får premiere, men hold øje med Flixfilm, hvor vi skriver, så snart vi hører nyt.

Leder du efter en Who Likes My Follower? anmeldelse?

Læs brugeranmeldelser og deltag i diskussionen ved at skrive din egen anmeldelse i kommentarfeltet nedenfor. Hvad synes du om serien?

Hvorfor kan man ikke længere se Who Likes My Follower? sæson 1 på Netflix?

Streamingtjenesten Netflix har et dynamisk udvalg og skifter derfor løbende deres film og tv-serier. Det betyder, at nye hele tiden kommer til, men også at andre fjernes. Det kan derfor være årsagen til, at serien ikke kan afspilles eller er forsvundet fra Netflix.

Erfaringer viser, at film og serier ofte er tilgængelige på Netflix i flere måneder eller år efter de har fået premiere.

Bemærk venligst, at alle ovenstående oplysninger og trailer er autogenereret. Der tages forbehold for eventuelle fejl.




Skriv kommentar






Netop tilføjet

Efter den tykke professor Sherman Klump er blevet ydmyget, da han lagde an på en smuk studerende, tager han en ordentlig slurk af sin nye vægttabsmikstur.

Sherman Klump er blevet forlovet og forbereder sig på den store dag. Men hans skumle alterego Buddy Love truer med at ødelægge hans bryllup – og hans omdømme.

En ung læge kæmper med konsekvenserne af sine beslutninger og fejl under sin første solovagt på et travlt hospital.

Nick O’Bannon tror, han har snydt døden, da han forhindrer en uhyggelig forudanelse i at blive til virkelighed, men han finder hurtigt ud af, at skæbnen har andre planer.


Se alle nye film og tv-serier